welkomp

Ремонт ноутбуков в Харькове

hp, acer, asus, msi, toshiba, samsung, lenovo, sony, vaio, dell

Відновлення даних

Відновлення даних в Харкові - це комплекс послуг, спрямованих на вилучення та збереження інформації при несправностях носіїв або помилках ПО. Відновлення даних потрібно після навмисного або випадкового видалення інформації, атаки вірусів, фатальних збоїв програм.

Welcomp надає послуги з відновлення даних в Харкові як на справних носіях, так і при виході пристроїв з ладу. Як правило, в подібних випадках існує чимала ймовірність витягання і збереження потрібної інформації.

Відновлення даних здійснюється при різних видах пошкоджень, з різних носіїв інформації. Роботи проводяться в розумні терміни. Welcomp гарантує повну конфіденційність інформації.

Види пошкоджень

До необхідності відновлення даних можуть привести:

 • спроби навмисного знищення інформації;
 • атаки вірусів, троянських програм;
 • випадкове або навмисне форматування носія інформації;
 • фатальні збої програм або апаратури;
 • фізичні збої при читанні системних областей жорсткого диска (вінчестера);
 • наслідки невдалої інсталяції програм, помилок при установці операційних систем.

Послуги

Welcomp надає наступні види послуг:

 • відновлення файлів word, excel та інших форматів;
 • відновлення видалених файлів;
 • відновлення даних після форматування;
 • відновлення даних з dvd, cd, zip, tape, дискет;
 • відновлення даних з флеш;
 • ремонт жорстких дисків;
 • відновлення жорстких дисків;
 • відновлення RAID масивів;
 • відновлення інформації на жорстких дисках.

Типи носіїв

Завдяки наявності спеціалізованого обладнання, Welcomp в Києві відновлює дані з різних видів носіїв: HDD, SATA, RAID, SCSI, FDD, CD (CD-R, CD-RW, DVD), flash (флеш)-накопичувачів, а також стримерів будь-яких виробників.

Терміни виконання робіт

Терміни виконання робіт залежать від видів пошкоджень файлів або носіїв інформації.

Конфіденційність

Ми гарантує повну конфіденційність: отримана в результаті відновлення інформація не потрапить до рук третіх осіб і не буде використана самими співробітниками компанії.

Ціни

Розцінки на послуги з відновлення інформації залежать від складності робіт, використання додаткового устаткування і вартості окремих деталей, які при вимагається замінити в носіях інформації для успішного проведення відновлювальних робіт.

 

Приклади робіт по відновленню даних

Відновлення файлів, що мають порушення внутрішньої структури

Відновлення файлів word, excel або інших форматів, які мають лише порушення внутрішньої структури даних, проводиться за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення або вручну. В особливих випадках можлива розробка програмного забезпечення для відновлення конкретних файлів.

Відновлення даних після форматування

Відновлення даних після форматування полягає в пошуку інформації на диску. Зазвичай в результаті форматування стирається лише інформація про розташування файлів, але самі файли можуть залишитися. Якщо на диск не була записана нова інформація у великих обсягах, відновити дані можливо.

Відновлення видалених файлів

Відновлення видалених файлів можливо, якщо стерта інформація про розташування файлів на диску, але самі дані залишаються. Для їх пошуку використовуються ті ж технології, що і при відновленні після форматування.

Відновлення даних з dvd, cd, zip, tape, дискет

Втрата даних з dvd, cd, zip, tape, дискет пов'язана з логічними помилками в структурах файлів або з виходом з ладу ділянок робочої поверхні. За допомогою спеціального програмного забезпечення сканується інформація на носії, а потім потрібні файли переносяться на інший носій. У випадку, якщо поверхня пошкоджена, може знадобитися додатковий етап - декодування отриманої інформації.

Відновлення даних з флеш-носіїв

Втрата даних з флеш-носіїв може бути викликана логічними або апаратними несправностями. У першому випадку відновлення даних здійснюється в автоматичному або ручному режимі. Складається карта розташування даних, а потім потрібні файли відновлюються.

У другому випадку з ладу виходить електроніка, що забезпечує обмін інформацією між мікросхемою пам'яті і шиною USB. Мікросхема пам'яті витягується і підключається до програматора, прочитуючому її вміст. Потім проводиться дешифрування і далі відновлення програмними засобами.

Відновлення інформації на жорстких дисках

Інформація може бути відновлена як з справних, так і з несправних жорстких дисків. У першому випадку втрата даних зазвичай відбувається в результаті виникнення помилок в таблиці розділів або в структурах файлових систем. При цьому інформація зазвичай залишається, однак відомості про її розташування на диску губляться. Причиною можуть стати збої в роботі програмного і апаратного забезпечення, атака вірусів, помилки користувачів, в тому числі некоректне виключення комп'ютера.

Відновлення жорстких дисків при наявності нечитаних секторів (bad-blocks)

Поява на диску бед-блоків призводить до виникнення помилок читання, зникнення файлів і цілих тек. Логічні диски можуть не відображатися або відображатися як неотформатірованние, операційна система перестає завантажуватися. Для відновлення інформації з таких жорстких дисків використовується програмно-апаратний комплекс Data Extractor. Завдяки можливості роботи з дисками в технологічних режимах, проведенню багаторазового читання секторів і читання з ігноруванням контрольно-циклічного коду, часто вдається зчитати інформацію з більшої частини секторів. При розташуванні нечитаних секторів в області таблиці розділів або службової інформації файлової системи попередньо знімається копія на справний носій, а потім інформація відновлюється так само, як з справного жорсткого диска.

Відновлення жорстких дисків при порушеннях в ПЗУ або службовій зоні

У цьому випадку диск визначається неправильно, зовсім не визначається в BIOS або визначається коректно, але при подальшій завантаженні BIOS видає повідомлення про помилку. Тоді робота полягає у відновленні даних службової зони HDD або ПЗУ і проводиться на стенді, в технологічних режимах роботи накопичувачів. Потім відновлення даних проходить в звичайному режимі.

Відновлення жорстких дисків при несправному контролері

При несправному контролері диск стукає або не визначається в BIOS. У цьому випадку контролер підлягає ремонту або заміні. Іноді необхідна перепрошивка мікропрограми диска. Після ремонту відновлення даних здійснюється так само, як і з справного носія.

Відновлення жорстких дисків у разі несправностей в гермозоні

Для такої несправності характерні стукіт або скрегіт в гермоблоке. У разі залипання голівок або клина двигуна диск не розкручується. При несправностях магнітних головок або комутатора для відновлення жорсткого диска необхідно розтин гермоблока і заміна магнітних головок і комутатора.


Добавить комментарий

Новости

Redmi Note 11 Pro: цена и дата выхода

Redmi Note 11 Pro

Бренд Xiaomi Redmi представил 2 новых смартфона серии Pro Redmi Note 11 на мероприятии в Бангалоре, 9 марта. Компания выпустила Redmi Note 11 Pro и Redmi Note 11 Pro Plus, которые, по-видимому, на шаг выше, чем Redmi Note 11 и Redmi Note 11S, которые были представлены в прошлом месяце в стране.


Подробнее...

Программы для майнинга биткойнов

Программное обеспечение для майнинга биткойнов — это, по сути, то, что заставляет биткойн работать. Отслеживая и защищая транзакции, известные как блокчейны, пользователи могут зарабатывать биткойны, а не платить за них реальной валютой.


Подробнее...

Почему рядом с некоторыми приложениями стоят синие точки

Иногда во время просмотра домашнего экрана вашего iPhone или iPad вы увидите синюю точку рядом с некоторыми названиями приложений. Что означает эта точка? Мы все объясним. Но учтите, наша статья не касается проблем с айфон копии Корея. Если вы видите синюю точку рядом с названием приложения на главном экране вашего iPhone или iPad, это означает, что приложение недавно было обновлено. 

 


Подробнее...

Как правильно выбрать китайские планшеты?

Особенности планшетов китайского производства

Техника популярных брендов по праву пользуется широким спросом среди потребителей. По определению она намного лучше и производительней гаджетов от малоизвестных брендов. Однако не стоит недооценивать китайские планшеты, которые сегодня практически не уступают по эксплуатационным качествам своим аналогам, но при этом отличаются более доступной стоимостью и разнообразием вариантов на любой вкус.

Преимущества китайских планшетов

Планшеты - это удобные, функциональные и практичные гаджеты, которые позволяют работать, читать книги или играть в любимые игры. Однако многие ошибочно полагают, что девайс считается качественным только лишь в том случае, если на его корпусе присутствует логотип известной компании. Времена, когда китайская техника считалась ненадежной ушли в прошлое и сегодня многие китайские производители предлагают покупателям высококачественные и долговечные девайсы по доступным ценам.

Бюджетные гаджеты отличаются многочисленными преимуществами и отлично подходят:

 • детям в качестве гаджета для просмотра мультфильмов или подготовки к учебе;
 • для путешествий или отдыха на природе, ведь даже если в дороге вы случайно повредите его или потеряете, вам не будет жалко потраченных средств, как если бы вы разбили более статусный гаджет;
 • для применения в качестве GPS навигатора. Для этих нужд вы смело можете использовать планшет китайского производства с экраном в 7 дюймов.

Основные критерии выбора китайского планшета

Чтобы определиться с покупкой, необходимо предварительно ознакомиться с функционалом выбранной модели. Также нужно учитывать его целевое назначение, ведь для подарка маленьким детям вам вполне подойдет планшет со стандартным набором опций без опции мультитач. Дети зачастую сильно надавливают на экран, поэтому сверхлегкого касания вам и не нужно. Достаточно приобрести максимально бюджетную модель до 80 долларов. Также учитывайте, что:

 • практически все модели китайского производства функционируют на системе Андроид, но в данном случае важно обращать внимание на то, чтобы версия ОС была современной. В обратном случае покупать такой планшет не рекомендуется;
 • все манипуляции на планшете осуществляется исключительно на экране, поэтому к нему предъявляются максимальные требования. Обращайте внимание на углы обзора и четкость картинки. На изображении должны отсутствовать любые деформации в виде искажений или размытости;
 • емкость батареи. От данного параметра зависит продолжительность работы вашего девайса. Лучше выбирать более дорогостоящие варианты с хорошей батареей, которые прослужат в разы дольше дешевых аналогов. Для бесперебойной работы необходимы, чтобы параметр емкости составлял не менее 2800 мАч. Этого хватит для полноценного функционирования гаджета, что в особенности важно, если вы планируете использовать его в дороге или в любом другом месте с ограниченным доступом к дополнительной подзарядке аккумулятора.

То, что китайские товары - это не надежно, сейчас является стереотипом. Большинство брендов доказывают обратное и предлагают вам лично убедиться в отменном качестве их продукции. Планшеты от компаний из Китая отличаются хорошей производительностью и в качестве дополнительного бонуса - презентабельным внешним видом. практически каждая модель порадует вас трендовым дизайном, ультратонким корпусом и широкой цветовой гаммой, начиная от сдержанных и заканчивая яркими расцветками на любой вкус.

Кроме этого, китайские производители тщательно следят за модными трендами, поэтому постоянно обновляют коллекции своих товаров, предлагая только самые современные и многофункциональные гаджеты по низким ценам.


Статья создана по материалам маркетплейса Закупка.


5 вещей, которые следует учитывать при выборе шаблона сайта

Выбор шаблона для сайта, наверное одна из самых трудных задач при создании веб-ресурса - буквально тысячи бесплатных и платных вариантов доступны для скачивания и покупки.

создание веб сайта


Подробнее...
Вы здесь: Главная Статьи Компьютеры Відновлення даних