welkomp

Ремонт ноутбуков в Харькове

hp, acer, asus, msi, toshiba, samsung, lenovo, sony, vaio, dell

Відновлення даних

Відновлення даних в Харкові - це комплекс послуг, спрямованих на вилучення та збереження інформації при несправностях носіїв або помилках ПО. Відновлення даних потрібно після навмисного або випадкового видалення інформації, атаки вірусів, фатальних збоїв програм.

Welcomp надає послуги з відновлення даних в Харкові як на справних носіях, так і при виході пристроїв з ладу. Як правило, в подібних випадках існує чимала ймовірність витягання і збереження потрібної інформації.

Відновлення даних здійснюється при різних видах пошкоджень, з різних носіїв інформації. Роботи проводяться в розумні терміни. Welcomp гарантує повну конфіденційність інформації.

Види пошкоджень

До необхідності відновлення даних можуть привести:

 • спроби навмисного знищення інформації;
 • атаки вірусів, троянських програм;
 • випадкове або навмисне форматування носія інформації;
 • фатальні збої програм або апаратури;
 • фізичні збої при читанні системних областей жорсткого диска (вінчестера);
 • наслідки невдалої інсталяції програм, помилок при установці операційних систем.

Послуги

Welcomp надає наступні види послуг:

 • відновлення файлів word, excel та інших форматів;
 • відновлення видалених файлів;
 • відновлення даних після форматування;
 • відновлення даних з dvd, cd, zip, tape, дискет;
 • відновлення даних з флеш;
 • ремонт жорстких дисків;
 • відновлення жорстких дисків;
 • відновлення RAID масивів;
 • відновлення інформації на жорстких дисках.

Типи носіїв

Завдяки наявності спеціалізованого обладнання, Welcomp в Києві відновлює дані з різних видів носіїв: HDD, SATA, RAID, SCSI, FDD, CD (CD-R, CD-RW, DVD), flash (флеш)-накопичувачів, а також стримерів будь-яких виробників.

Терміни виконання робіт

Терміни виконання робіт залежать від видів пошкоджень файлів або носіїв інформації.

Конфіденційність

Ми гарантує повну конфіденційність: отримана в результаті відновлення інформація не потрапить до рук третіх осіб і не буде використана самими співробітниками компанії.

Ціни

Розцінки на послуги з відновлення інформації залежать від складності робіт, використання додаткового устаткування і вартості окремих деталей, які при вимагається замінити в носіях інформації для успішного проведення відновлювальних робіт.

 

Приклади робіт по відновленню даних

Відновлення файлів, що мають порушення внутрішньої структури

Відновлення файлів word, excel або інших форматів, які мають лише порушення внутрішньої структури даних, проводиться за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення або вручну. В особливих випадках можлива розробка програмного забезпечення для відновлення конкретних файлів.

Відновлення даних після форматування

Відновлення даних після форматування полягає в пошуку інформації на диску. Зазвичай в результаті форматування стирається лише інформація про розташування файлів, але самі файли можуть залишитися. Якщо на диск не була записана нова інформація у великих обсягах, відновити дані можливо.

Відновлення видалених файлів

Відновлення видалених файлів можливо, якщо стерта інформація про розташування файлів на диску, але самі дані залишаються. Для їх пошуку використовуються ті ж технології, що і при відновленні після форматування.

Відновлення даних з dvd, cd, zip, tape, дискет

Втрата даних з dvd, cd, zip, tape, дискет пов'язана з логічними помилками в структурах файлів або з виходом з ладу ділянок робочої поверхні. За допомогою спеціального програмного забезпечення сканується інформація на носії, а потім потрібні файли переносяться на інший носій. У випадку, якщо поверхня пошкоджена, може знадобитися додатковий етап - декодування отриманої інформації.

Відновлення даних з флеш-носіїв

Втрата даних з флеш-носіїв може бути викликана логічними або апаратними несправностями. У першому випадку відновлення даних здійснюється в автоматичному або ручному режимі. Складається карта розташування даних, а потім потрібні файли відновлюються.

У другому випадку з ладу виходить електроніка, що забезпечує обмін інформацією між мікросхемою пам'яті і шиною USB. Мікросхема пам'яті витягується і підключається до програматора, прочитуючому її вміст. Потім проводиться дешифрування і далі відновлення програмними засобами.

Відновлення інформації на жорстких дисках

Інформація може бути відновлена як з справних, так і з несправних жорстких дисків. У першому випадку втрата даних зазвичай відбувається в результаті виникнення помилок в таблиці розділів або в структурах файлових систем. При цьому інформація зазвичай залишається, однак відомості про її розташування на диску губляться. Причиною можуть стати збої в роботі програмного і апаратного забезпечення, атака вірусів, помилки користувачів, в тому числі некоректне виключення комп'ютера.

Відновлення жорстких дисків при наявності нечитаних секторів (bad-blocks)

Поява на диску бед-блоків призводить до виникнення помилок читання, зникнення файлів і цілих тек. Логічні диски можуть не відображатися або відображатися як неотформатірованние, операційна система перестає завантажуватися. Для відновлення інформації з таких жорстких дисків використовується програмно-апаратний комплекс Data Extractor. Завдяки можливості роботи з дисками в технологічних режимах, проведенню багаторазового читання секторів і читання з ігноруванням контрольно-циклічного коду, часто вдається зчитати інформацію з більшої частини секторів. При розташуванні нечитаних секторів в області таблиці розділів або службової інформації файлової системи попередньо знімається копія на справний носій, а потім інформація відновлюється так само, як з справного жорсткого диска.

Відновлення жорстких дисків при порушеннях в ПЗУ або службовій зоні

У цьому випадку диск визначається неправильно, зовсім не визначається в BIOS або визначається коректно, але при подальшій завантаженні BIOS видає повідомлення про помилку. Тоді робота полягає у відновленні даних службової зони HDD або ПЗУ і проводиться на стенді, в технологічних режимах роботи накопичувачів. Потім відновлення даних проходить в звичайному режимі.

Відновлення жорстких дисків при несправному контролері

При несправному контролері диск стукає або не визначається в BIOS. У цьому випадку контролер підлягає ремонту або заміні. Іноді необхідна перепрошивка мікропрограми диска. Після ремонту відновлення даних здійснюється так само, як і з справного носія.

Відновлення жорстких дисків у разі несправностей в гермозоні

Для такої несправності характерні стукіт або скрегіт в гермоблоке. У разі залипання голівок або клина двигуна диск не розкручується. При несправностях магнітних головок або комутатора для відновлення жорсткого диска необхідно розтин гермоблока і заміна магнітних головок і комутатора.


Добавить комментарий

news

Как правильно выбрать китайские планшеты?

Техника популярных брендов по праву пользуется широким спросом среди потребителей. По определению она намного лучше и производительней гаджетов от малоизвестных брендов. Однако не стоит недооценивать китайские планшеты, которые сегодня практически не уступают по эксплуатационным качествам своим аналогам, но при этом отличаются более доступной стоимостью и разнообразием вариантов на любой вкус.


Подробнее...

Почему рядом с некоторыми приложениями стоят синие точки?

Иногда во время просмотра домашнего экрана вашего iPhone или iPad вы увидите синюю точку рядом с некоторыми названиями приложений. Что означает эта точка? Мы все объясним. Но учтите, наша статья не касается проблем с айфон копии Корея. Если вы видите синюю точку рядом с названием приложения на главном экране вашего iPhone или iPad, это означает, что приложение недавно было обновлено.


Подробнее...

5 вещей, которые следует учитывать при выборе шаблона сайта

Выбор шаблона для сайта, наверное одна из самых трудных задач при создании веб-ресурса - буквально тысячи бесплатных и платных вариантов доступны для скачивания и покупки.

создание веб сайта


Подробнее...

iPhone неправильно показывает уровень зарядки и выключается

Если Вы столкнулись с некорректным отображением уровня заряда аккумулятора, выключением во время звонка и некорректной зарядки, на телефонах фирмы Apple, моделей iPhone 4, 4s,5, 5s, 6, 6plus, 7, 8, S, SE, X, XR, XS. В нашем сервисном центре по ремонту айфонов в Харькове этот вопрос решается в течении 30 минут.

ремонт айфона 6 в Харькове


Подробнее...

Сайты TORа и что ищут в теневом интернете?

Все чаще в последние время новостные ленты пестрят сообщениями о попытках заблокировать браузер Tor. Почему, из-за казалось бы, простого анонимного браузера, столько шума? И почему закрыть Тор нереальная идея?


Подробнее...
Вы здесь: Главная Статьи Компьютеры Відновлення даних