welkomp

Ремонт ноутбуков в Харькове

hp, acer, asus, msi, toshiba, samsung, lenovo, sony, vaio, dell

Настройка мережі

Локальна мережа або локальная сеть - це комп'ютерна мережа, яка об'єднує між собою певну кількість персональних стаціонарних комп'ютерів, а також комп'ютерне, серверне, периферійне устаткування (принтери, факси, сканери, сервери) в одну інформаційну систему.

Мережева налаштування комп'ютера

Локальна обчислювальна мережа забезпечує можливість спільного використання даних, швидкого, легкого пошуку інформації в будь-якому комп'ютері, підключеному до мережі, при цьому гарантуючи захист від несанкціонованого доступу до персональної інформації.

Як правило, комп'ютери можуть з'єднуватися між собою за допомогою різних провідників (мідних, оптичних), а також через радіоканал (бездротові технології). Дротові зв'язку встановлюються через Ethernet, бездротові - через wi-fi, bluetooth, GPRS.

Компанія здійснює установку і настройку локальних мереж в Харкові у відповідності з вашими завданнями.

Перелік виконуваних робіт

 • Розробка топології мережі
 • Монтаж кабелю
 • Монтаж короба
 • Налаштування робочого місця для роботи в локальній мережі
 • Налаштування бездротової точки доступу
 • Налаштування комп'ютера для роботи в бездротовій мережі
 • Налаштування ADSL / WLAN Router
 • Налаштування VPN з'єднання

Розробка топології локальної обчислювальної мережі

Розробка топології локальної обчислювальної мережі включає опис конфігурації мережі, складання схеми розташування, з'єднання мережевих пристроїв.

Мережева топологія може бути фізичною (описує реальне розташування, зв'язку між вузлами мережі), логічної (описує ходіння сигналу в рамках фізичної топології) та інформаційної (описує напрямок потоків інформації, переданих по мережі).

Існує безліч способів з'єднання мережевих пристроїв. З них можна виділити п'ять базових топологій локальної обчислювальної мережі: шина, кільце, зірка, комірчаста топологія, решітка. Інші способи є комбінаціями базових. У загальному випадку такі топології називаються змішаними або гібридними, але деякі з них мають власні назви: лінія, зірка, кільце, шина, дерево і т.д.

Монтаж кабелю

Ми здійснюємо становленнЯ різних роз'ємів і наконечників (модульних, вилочних, клемних), роз'ємів на коаксіальний кабель, а також роз'ємів D-Sub.

Монтаж короба

Ми здійснюємо професійний монтаж мережевих коробів в рамках установки локальної обчислювальної мережі.

Щоб забезпечити надійність, функціональність, довговічність локальної мережі, її монтаж повинен здійснюватися тільки досвідченим професіоналам. Кваліфіковані співробітники компанії здійснять планування, монтаж, настройку мережі в найкоротші терміни.

Налаштування робочого місця для роботи у локальній обчислювальній мережі

Окрема локальна обчислювальна мережа може бути частиною глобальної обчислювальної мережі (наприклад, Інтернет) або мати підключення до неї.

Для побудови простої локальної обчислювальної мережі використовуються маршрутизатори, комутатори, точки бездротового доступу, бездротові маршрутизатори, модеми та мережеві адаптери. Рідше використовуються перетворювачі (конвертери) середовища, підсилювачі сигналу (повторювачі різного роду), спеціальні антени.

Для того, щоб комп'ютер мав доступ до корпоративної мережі, бачив сервер і комп'ютери інших користувачів, міг обмінюватися файлами, працював у мережі інтернет (у випадку, якщо доступ до нього здійснюється по локальній мережі), необхідно провести попередню настройку робочого місця в мережі.

Для цього комп'ютер підключається до мережі за допомогою відповідного роз'єму (можлива попередня протяжка кабеля), потім здійснюється настройка мережевих протоколів в ОС комп'ютера, настройка інтернету, завантаження дисків і т.д.

У результаті замовник може користуватися інтернетом, e-mail, може переглядати папки на диску, записувати, стирати файли на сервері, а також на комп'ютерах інших користувачів.

Налаштування бездротової точки доступу Wi-Fi

Сьогодні в Києві все більшої популярності набувають бездротові Wi-Fi мережі, які дають можливість під'єднати ПК до корпоративної мережі або Інтернет з будь-якої точки офісу, де буде встановлена точка доступу Wi-Fi. При цьому користувачі можуть вільно переміщатися від однієї точки доступу до іншої.

Ми виробляємо налаштування бездротового пристрою, здійснюємо конфігурацію параметрів його роботи. Потім здійснюється настройка рівня безпеки від несанкціонованого доступу до мережі.

Налаштування комп'ютера для роботи в бездротовій мережі Wi-Fi

Здійснюється підключення комп'ютера до локальної мережі через бездротову точку доступу. Налаштування схожа з налаштуванням робочого місця для роботи в локальній обчислювальній мережі.

Налаштування ADSL / WLAN Router

Налаштування інтернет шлюзу.

Налаштування VPN з'єднання

VPN з'єднання забезпечує зв'язок ПК з віддаленої локальною обчислювальною мережею, підключеної до глобальної мережі. Для цього встановлюється VPN-підключення до прикордонного маршрутизатора.

Для підключення до мережних ресурсів офісу використовуються VPN-тунелі.

 

Вартість робіт

Ми розуміємо, що кожен клієнт має свої індивідуальні потреби в обслуговуванні в залежності від використовуваної техніки і багатьох інших факторів. Для отримання точної вартості, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами

Також у нас постійно діють акції та знижки для жителів Києва.

 

Грамотно налаштована локальна обчислювальна мережа забезпечують наступні переваги:

 • Оскільки всі комп'ютери локальної обчислювальної мережі об'єднані в одну систему, локальна мережа дозволяє швидко обмінюватися різною інформацією (документами, фотографіями, фільмами, іграми, музикою, програмами) між членами мережі. Завдяки сучасним високошвидкісним мережним адаптерам, члени обчислювальної локальної мережі можуть вільно дивитися фільми, слухати музику з видаленого комп'ютера без необхідності переписувати їх на жорсткий диск.
 • Полегшує спільну роботу над тим чи іншим проектом.
 • Локальна мережа дозволяє спільно використовувати різне обладнання (принтери, CD-RW, DVD, DVD-RW).
 • Розширює комунікаційні, розважальні можливості завдяки наявності таких функцій як голосовий зв'язок, відчути і т.д. Також забезпечується можливість грати в комп'ютерні ігри по локальній мережі
 • Забезпечує спільне використання, оплату каналу доступу в інтернет.
 • Можливість об'єднання різних типів ПК з різними операційними системами.
 • Забезпечує можливість установки програмного забезпечення по локальній мережі, віддаленого адміністрування в Києві і т.д.

Добавить комментарий

Новости

Redmi Note 11 Pro: цена и дата выхода

Redmi Note 11 Pro

Бренд Xiaomi Redmi представил 2 новых смартфона серии Pro Redmi Note 11 на мероприятии в Бангалоре, 9 марта. Компания выпустила Redmi Note 11 Pro и Redmi Note 11 Pro Plus, которые, по-видимому, на шаг выше, чем Redmi Note 11 и Redmi Note 11S, которые были представлены в прошлом месяце в стране.


Подробнее...

Программы для майнинга биткойнов

Программное обеспечение для майнинга биткойнов — это, по сути, то, что заставляет биткойн работать. Отслеживая и защищая транзакции, известные как блокчейны, пользователи могут зарабатывать биткойны, а не платить за них реальной валютой.


Подробнее...

Почему рядом с некоторыми приложениями стоят синие точки

Иногда во время просмотра домашнего экрана вашего iPhone или iPad вы увидите синюю точку рядом с некоторыми названиями приложений. Что означает эта точка? Мы все объясним. Но учтите, наша статья не касается проблем с айфон копии Корея. Если вы видите синюю точку рядом с названием приложения на главном экране вашего iPhone или iPad, это означает, что приложение недавно было обновлено. 

 


Подробнее...

Как правильно выбрать китайские планшеты?

Особенности планшетов китайского производства

Техника популярных брендов по праву пользуется широким спросом среди потребителей. По определению она намного лучше и производительней гаджетов от малоизвестных брендов. Однако не стоит недооценивать китайские планшеты, которые сегодня практически не уступают по эксплуатационным качествам своим аналогам, но при этом отличаются более доступной стоимостью и разнообразием вариантов на любой вкус.

Преимущества китайских планшетов

Планшеты - это удобные, функциональные и практичные гаджеты, которые позволяют работать, читать книги или играть в любимые игры. Однако многие ошибочно полагают, что девайс считается качественным только лишь в том случае, если на его корпусе присутствует логотип известной компании. Времена, когда китайская техника считалась ненадежной ушли в прошлое и сегодня многие китайские производители предлагают покупателям высококачественные и долговечные девайсы по доступным ценам.

Бюджетные гаджеты отличаются многочисленными преимуществами и отлично подходят:

 • детям в качестве гаджета для просмотра мультфильмов или подготовки к учебе;
 • для путешествий или отдыха на природе, ведь даже если в дороге вы случайно повредите его или потеряете, вам не будет жалко потраченных средств, как если бы вы разбили более статусный гаджет;
 • для применения в качестве GPS навигатора. Для этих нужд вы смело можете использовать планшет китайского производства с экраном в 7 дюймов.

Основные критерии выбора китайского планшета

Чтобы определиться с покупкой, необходимо предварительно ознакомиться с функционалом выбранной модели. Также нужно учитывать его целевое назначение, ведь для подарка маленьким детям вам вполне подойдет планшет со стандартным набором опций без опции мультитач. Дети зачастую сильно надавливают на экран, поэтому сверхлегкого касания вам и не нужно. Достаточно приобрести максимально бюджетную модель до 80 долларов. Также учитывайте, что:

 • практически все модели китайского производства функционируют на системе Андроид, но в данном случае важно обращать внимание на то, чтобы версия ОС была современной. В обратном случае покупать такой планшет не рекомендуется;
 • все манипуляции на планшете осуществляется исключительно на экране, поэтому к нему предъявляются максимальные требования. Обращайте внимание на углы обзора и четкость картинки. На изображении должны отсутствовать любые деформации в виде искажений или размытости;
 • емкость батареи. От данного параметра зависит продолжительность работы вашего девайса. Лучше выбирать более дорогостоящие варианты с хорошей батареей, которые прослужат в разы дольше дешевых аналогов. Для бесперебойной работы необходимы, чтобы параметр емкости составлял не менее 2800 мАч. Этого хватит для полноценного функционирования гаджета, что в особенности важно, если вы планируете использовать его в дороге или в любом другом месте с ограниченным доступом к дополнительной подзарядке аккумулятора.

То, что китайские товары - это не надежно, сейчас является стереотипом. Большинство брендов доказывают обратное и предлагают вам лично убедиться в отменном качестве их продукции. Планшеты от компаний из Китая отличаются хорошей производительностью и в качестве дополнительного бонуса - презентабельным внешним видом. практически каждая модель порадует вас трендовым дизайном, ультратонким корпусом и широкой цветовой гаммой, начиная от сдержанных и заканчивая яркими расцветками на любой вкус.

Кроме этого, китайские производители тщательно следят за модными трендами, поэтому постоянно обновляют коллекции своих товаров, предлагая только самые современные и многофункциональные гаджеты по низким ценам.


Статья создана по материалам маркетплейса Закупка.


5 вещей, которые следует учитывать при выборе шаблона сайта

Выбор шаблона для сайта, наверное одна из самых трудных задач при создании веб-ресурса - буквально тысячи бесплатных и платных вариантов доступны для скачивания и покупки.

создание веб сайта


Подробнее...
Вы здесь: Главная Статьи Компьютеры Настройка сети Настройка мереж