welkomp

Ремонт ноутбуков в Харькове

hp, acer, asus, msi, toshiba, samsung, lenovo, sony, vaio, dell

Швидка Комп'ютерна Допомога

Якщо ваш комп'ютер несподівано вийшов з ладу, і ви не можете дозволити собі чекати, якщо навіть один день простою може обернутися для вас втратою вигідних пропозицій, то вам просто необхідна швидка комп'ютерна допомога!

Усім нам знайоме мудрий вислів про те, що «час - гроші». Користувачі, для яких комп'ютер є не просто машиною, а незамінним інструментом ведення бізнесу, розуміють важливість безперебійної роботи комп'ютера, а також необхідність оперативного усунення неполадок і збоїв у сфері комп'ютерного обладнання.

Welcomp пропонує послугу швидкої комп'ютерної допомоги в Києві, орієнтовану на потреби клієнтів. Наші основні переваги - якість та оперативність. Звернувшись до нас, ви завжди можете розраховувати на професіоналізм і досвід наших співробітників.

Ми допоможемо не тільки відновити вашу техніку після збою, але також визначити й усунути його причини. Це дозволить вам не тільки знизити витрати на подальший ремонт, але і заощадити цінний час.

 

Ми пропонуємо комп'ютерну допомогу з наступних послуг:

Установка, настроювання програмного забезпечення

Неправильна установка програмного забезпечення або зовнішніх пристроїв, наприклад, сканерів і принтерів, можуть призводити до збоїв у системі. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам грамотно налаштувати весь апаратний комплекс і усунути виникаючі збої в системі. Ми виробляємо налаштування операційних систем, встановлення та перевстановлення ПЗ (з дистрибутива замовника), заміну окремих вузлів комп'ютера і т.д.

Підключення, настройка комп'ютерної техніки

Ми здійснюємо установку і настройку будь-якого комп'ютерного устаткування, включаючи як фізичне підключення пристрою, так і встановлення необхідного програмного забезпечення.
Відновлення роботи локальної обчислювальної мережі та інтернету.

Часта проблема відсутності інтернету може бути викликана тим, що ваш комп'ютер не розпізнає підключення через мережевий кабель. Наші фахівці оперативно усунуть цю проблему і зроблять необхідну діагностику всіх компонентів для забезпечення безперебійної роботи вашого ПК.

Налаштування робочого місця для роботи в локальній мережі і Internet

Інтернет відкриває нові можливості для просування вашого бізнесу. Якщо вам необхідний постійний доступ до корисних веб-ресурсів, ми забезпечимо всі необхідні налаштування для роботи в локальній мережі й Інтернеті.

Лікування, видалення вірусів антивірусними продуктами

Ми забезпечимо надійний антивірусний захист для вашого ПК. Наші фахівці швидко і якісно очистять ваш комп'ютер від вірусів і допоможуть не тільки позбавитися від негативних наслідків зараження, але і запобігти можливості зараження вірусами в майбутньому. У перелік наших послуг входить видалення вірусів, а також встановлення та налаштування антивірусних програм.

Відновлення даних

Якщо несподіваний збій у системі призвів до втрати цінної інформації на вашому комп'ютері, наші фахівці допоможуть відновити загублені дані. Ми здійснюємо відновлення і перевірку поверхні жорстких дисків, перенесення даних із збереженням на зовнішні накопичувачі, форматування дисків і т.д.

Термінова комп'ютерна допомога, заміна що вийшли з ладу комп'ютерних комплектуючих

Наші співробітники оперативно і професійно відновлять вашу систему і запобіжать подальше виникнення збоїв. У разі виходу з ладу тих чи інших комплектуючих ми проведемо своєчасний ремонт або здійснимо заміну елементів на нові.


Добавить комментарий

news

Как правильно выбрать китайские планшеты?

Техника популярных брендов по праву пользуется широким спросом среди потребителей. По определению она намного лучше и производительней гаджетов от малоизвестных брендов. Однако не стоит недооценивать китайские планшеты, которые сегодня практически не уступают по эксплуатационным качествам своим аналогам, но при этом отличаются более доступной стоимостью и разнообразием вариантов на любой вкус.


Подробнее...

Почему рядом с некоторыми приложениями стоят синие точки?

Иногда во время просмотра домашнего экрана вашего iPhone или iPad вы увидите синюю точку рядом с некоторыми названиями приложений. Что означает эта точка? Мы все объясним. Но учтите, наша статья не касается проблем с айфон копии Корея. Если вы видите синюю точку рядом с названием приложения на главном экране вашего iPhone или iPad, это означает, что приложение недавно было обновлено.


Подробнее...

5 вещей, которые следует учитывать при выборе шаблона сайта

Выбор шаблона для сайта, наверное одна из самых трудных задач при создании веб-ресурса - буквально тысячи бесплатных и платных вариантов доступны для скачивания и покупки.

создание веб сайта


Подробнее...

iPhone неправильно показывает уровень зарядки и выключается

Если Вы столкнулись с некорректным отображением уровня заряда аккумулятора, выключением во время звонка и некорректной зарядки, на телефонах фирмы Apple, моделей iPhone 4, 4s,5, 5s, 6, 6plus, 7, 8, S, SE, X, XR, XS. В нашем сервисном центре по ремонту айфонов в Харькове этот вопрос решается в течении 30 минут.

ремонт айфона 6 в Харькове


Подробнее...

Сайты TORа и что ищут в теневом интернете?

Все чаще в последние время новостные ленты пестрят сообщениями о попытках заблокировать браузер Tor. Почему, из-за казалось бы, простого анонимного браузера, столько шума? И почему закрыть Тор нереальная идея?


Подробнее...
Вы здесь: Главная Статьи Компьютеры Комп'ютерна допомога