welkomp

Ремонт ноутбуков в Харькове

hp, acer, asus, msi, toshiba, samsung, lenovo, sony, vaio, dell

Відповіді на часті запитання з ремонту ноутбуків

Скільки коштує діагностика ноутбука?

Діагностика ноутбука проводиться безкоштовно, оскільки ми розглядаємо діагностику ноутбука і його подальший ремонт як один процес і одну послугу. Якщо Ви відмовляєтеся робити ремонт, Ви оплачуєте діагностику окремо, в залежності від складності діагностичних робіт.

 

Як довго триває діагностика?

Діагностика ноутбука проводиться в середньому від 1 до 3 днів, за винятком випадків, коли до поломки призвели зовнішні впливи: рідина, блискавка, спроба ремонту в кустарних сервісних центрах ... Як правило, протягом 24 годин після прийняття ноутбука в ремонт, у наших інженерів будуть результати діагностики та варіанти вирішення проблеми.

 

Я здав ноутбук на діагностику. Як я можу контролювати процес ухвалення рішення про подальше ремонті ноутбука?

Після діагностики з Вами зв'яжуться менеджери сервісного центру. Вони повідомлять вартість і терміни виконання ремонту. Тільки після Вашої згоди ремонт буде початий.

 

Ви даєте гарантію на проведені роботи?

Так, на всі роботи надається гарантія від 1 до 12 місяців.

 

У моєму місті немає сервісного центру ITcom. Можу я скористатися послугами вашого сервісу?

Так. Будь ласка, зателефонуйте за контактним номером і дізнайтеся про процес передачі ноутбука на ремонт кур'єрською службою.

 

Я живу в місті, де немає сервісного центру Welkomp. Могли б ви порадити, як вибрати якісний сервісний центр з ремонту ноутбуків?

Вибрати гідний сервісний центр можна за кількома параметрами:

  • Дають вони гарантію на свій ремонт і яку? Відсутність гарантії або мінімальна гарантія ставить під сумнів доцільність ремонту взагалі і викликає сумнів у професіоналізмі та усвідомленості дій по ремонту.
  • Чи є сервісний центр авторизованим від виробників і яка кількість брендів обслуговує? Довіра виробників говорить про рівень сервісного центру, авторизації кому попало не дають. Інженери авторизованих сервісний центр проходять підготовку та складають іспити з теорії та практики сервісного обслуговування.
  • Чи займаються вони самі безпосередньо компонентним ремонтом (зокрема, заміною чіпів)? Це ще один пункт, що свідчить про рівень сервісного центру, оскільки це одна з досить складних ремонтних процедур, і, якщо фірма цього не робить, то перед вами - пункт приймання, а безпосередньо ремонти виконує хтось інший. Добре, якщо цей інший досить професійний. А якщо ні?
  • Цього Ви ніколи не дізнаєтеся, оскільки маєте справу з посередником.
  • Чи пропонує фірма послугу "реболлінга" або прогріву чіпа?
  • Як виглядають їх сайт і центр обслуговування клієнтів? Викликають довіру? Компанія, що займається сервісом серйозно, завжди має окремий сайт і окреме зручне приміщення для сервісу.

 

Я вирішив не відновлювати свій ноутбук, можу я здати його вам на запчастини?

Так, можете. Здайте ноутбук на діагностику, вартість запчастин ноутбука Вам повідомлять менеджери.

 

У мене зламався новий ноутбук, гарантія від виробника. Але у мене немає чека та гарантійного талона. Я зможу відремонтувати його безкоштовно?

Кожен такий випадок виробник розглядає окремо. Звертайтеся до нас - ми зробимо все можливе, щоб вирішити Вашу проблему.

 

У мене зламалася клавіатура. Я б хотів придбати нову і поставити її сам. Ви можете продати мені клавіатуру?

Перед замовленням клавіатури потрібно зробити діагностику причини поломки. У разі "залиття" рідиною потрібно обов'язково провести профілактику материнської плати і роз'ємів. У разі, коли зламані кнопки, часто значно дешевше підібрати і замінити самі кнопки. При продажу клавіатури ми проведемо її безкоштовну установку. Окремо комплектуючими ми не торгуємо.

 

У мене проблема з ноутбуком. Ноутбук не включається. Ви можете сказати, скільки буде коштувати ремонт?

На жаль, немає. У нас не працюють екстрасенси, а симптоми можуть бути викликані різними причинами. Для обчислення точної вартості ремонту потрібно діагностика. Здайте ноутбук на діагностику - це безкоштовно (у разі подальшого ремонту).

 

Я хочу здати ноутбук в ремонт, але у мене практично немає вільного часу. Як можна скоротити час, проведений в сервісному центрі при здачі ноутбука в ремонт?

Використовуйте послугу онлайн-заявки на ремонт. Вона допоможе зберегти Ваш час при здачі ноутбука в ремонт.


Комментарии  

 
#2 Влад 06.09.2014 15:59
Добрый день! У моего макбука треснуло стекло экрана. Все работает, все нормально, только трещины в стекле.
Можете ли вы его заменить? Сколько это будет стоить? Сколько это займет времени? Можно ли заказать стекло, а потом прийти с ноутбуком, чтобы заменили при мне?
Цитировать
 
 
#1 Марина 20.04.2013 14:22
У мене є питання відносно ремонту ноутбука ACER Aspire 5920g. Чи Ваша фірма зможе провести обстеження та ремонт ноутбука вказаної марки, але одна проблема - ноутбук без HDD?
Цитировать
 

Добавить комментарий

Вы здесь: Главная Статьи Ремонт ноутбуков Відповіді на часті запитання з ремонту ноутбуків