welkomp

Ремонт ноутбуков в Харькове

hp, acer, asus, msi, toshiba, samsung, lenovo, sony, vaio, dell

Швидка Комп'ютерна Допомога

Якщо ваш комп'ютер несподівано вийшов з ладу, і ви не можете дозволити собі чекати, якщо навіть один день простою може обернутися для вас втратою вигідних пропозицій, то вам просто необхідна швидка комп'ютерна допомога!

Усім нам знайоме мудрий вислів про те, що «час - гроші». Користувачі, для яких комп'ютер є не просто машиною, а незамінним інструментом ведення бізнесу, розуміють важливість безперебійної роботи комп'ютера, а також необхідність оперативного усунення неполадок і збоїв у сфері комп'ютерного обладнання.

Welcomp пропонує послугу швидкої комп'ютерної допомоги в Києві, орієнтовану на потреби клієнтів. Наші основні переваги - якість та оперативність. Звернувшись до нас, ви завжди можете розраховувати на професіоналізм і досвід наших співробітників.

Ми допоможемо не тільки відновити вашу техніку після збою, але також визначити й усунути його причини. Це дозволить вам не тільки знизити витрати на подальший ремонт, але і заощадити цінний час.

 

Ми пропонуємо комп'ютерну допомогу з наступних послуг:

Установка, настроювання програмного забезпечення

Неправильна установка програмного забезпечення або зовнішніх пристроїв, наприклад, сканерів і принтерів, можуть призводити до збоїв у системі. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам грамотно налаштувати весь апаратний комплекс і усунути виникаючі збої в системі. Ми виробляємо налаштування операційних систем, встановлення та перевстановлення ПЗ (з дистрибутива замовника), заміну окремих вузлів комп'ютера і т.д.

Підключення, настройка комп'ютерної техніки

Ми здійснюємо установку і настройку будь-якого комп'ютерного устаткування, включаючи як фізичне підключення пристрою, так і встановлення необхідного програмного забезпечення.
Відновлення роботи локальної обчислювальної мережі та інтернету.

Часта проблема відсутності інтернету може бути викликана тим, що ваш комп'ютер не розпізнає підключення через мережевий кабель. Наші фахівці оперативно усунуть цю проблему і зроблять необхідну діагностику всіх компонентів для забезпечення безперебійної роботи вашого ПК.

Налаштування робочого місця для роботи в локальній мережі і Internet

Інтернет відкриває нові можливості для просування вашого бізнесу. Якщо вам необхідний постійний доступ до корисних веб-ресурсів, ми забезпечимо всі необхідні налаштування для роботи в локальній мережі й Інтернеті.

Лікування, видалення вірусів антивірусними продуктами

Ми забезпечимо надійний антивірусний захист для вашого ПК. Наші фахівці швидко і якісно очистять ваш комп'ютер від вірусів і допоможуть не тільки позбавитися від негативних наслідків зараження, але і запобігти можливості зараження вірусами в майбутньому. У перелік наших послуг входить видалення вірусів, а також встановлення та налаштування антивірусних програм.

Відновлення даних

Якщо несподіваний збій у системі призвів до втрати цінної інформації на вашому комп'ютері, наші фахівці допоможуть відновити загублені дані. Ми здійснюємо відновлення і перевірку поверхні жорстких дисків, перенесення даних із збереженням на зовнішні накопичувачі, форматування дисків і т.д.

Термінова комп'ютерна допомога, заміна що вийшли з ладу комп'ютерних комплектуючих

Наші співробітники оперативно і професійно відновлять вашу систему і запобіжать подальше виникнення збоїв. У разі виходу з ладу тих чи інших комплектуючих ми проведемо своєчасний ремонт або здійснимо заміну елементів на нові.


Добавить комментарий

Вы здесь: Главная Статьи Компьютеры Комп'ютерна допомога